Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler

İstanbul 12.Satış Memurluğu Satış Dosyası Sorgulama


Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul 12.Satış Memurluğu‘ne ait satış dosyanızı T.C. kimlik no ve cüzdan seri no bilgilerinizi girerek, tarafı olduğunuz dosya ile ilgili dosya bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sisteme elektronik imza ile giriş yaparsanız dosya içerisinde bulunan evrakları ve dosyanın safahatını görebilirsiniz. İstanbul 12.Satış Memurluğu‘nin herhangi bir hukuk dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve İstanbul 12.Satış Memurluğu‘nde bulunan hukuk dava dosyanızı sisteme giriş yaparak öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Herhangi bir hukuk dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve taraf olduğunuz hukuk dava dosyasını sorgulayabileceğiniz ekran görseli için bağlantıyı tıklayınız.

Bağlantıyı takip ettiğinizde açılan sayfada anlatılanları takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İstanbul 12.Satış Memurluğu‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için bağlantıyı tıklayınız. Cell2/Data1} 12.Satış Memurluğu‘ne ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını ise yine giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Telefon numarası sorgulama ekranı görsel anlatımı için bağlantıyı tıklayınız. Cell2/Data1} 12.Satış Memurluğu‘nde bulunan hukuk dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini de giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Duruşma tarihi öğrenme ekranı görsel anlatımı için bağlantıyı tıklayınız.

Bağlantıyı takip ettiğinizde açılan sayfada anlatılanları takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İstanbul 12.Satış Memurluğu‘ne ait kadastro dosyanızı, İstanbul 12.Satış Memurluğu‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını, İstanbul 12.Satış Memurluğu‘nde bulunan hukuk dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini, İstanbul 12.Satış Memurluğu‘nin herhangi bir dosyasında taraf olup olmadığınızı, İstanbul 12.Satış Memurluğu‘nin telefon numarasını öğrenmek ve sisteme giriş yapmak için bağlantıyı tıklayınız.

Bağlantıyı takip ettiğinizde açılan sayfada anlatılanları takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İstanbul 12.Satış Memurluğu‘ne ait kadastro dosyasından örnek alabilmeniz için şahsen İstanbul 12.Satış Memurluğu‘ne müracaat etmeniz gerekmektedir. Bağlantıya tıklayarak linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda verilen bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir