Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu Soruşturma Dosyası Sorgulama

Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanız ile ilgili bilgi almak için Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu‘na ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını sisteme giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen bağlantıyı takip ederek sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu‘nun telefon numarasını nasıl sorgulayacağınıza ilişkin sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanıza ilişkin Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu‘ndan gönderilen çağrı kağıdının, tebligatın, takipsizlik kararının, iddianamenin, kovuşturmaya yer olmadığına dair kararın, ek iddianamenin, ek kovuşturmaya yer olmadığına dair kararın, daimi arama kararının, zamanaşımı evrakının, fezlekenin size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu‘nun telefon numarasını öğrenmek ve Bursa Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu‘ndan tarafınıza gönderilen evrakların size ait olup olmadığını öğrenmek üzere sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yukarıda verilen bağlantıyı takip ederek linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yorum yapın