Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu Soruşturma Dosyası Sorgulama

Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanız ile ilgili bilgi almak için Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘na ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını sisteme giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen bağlantıyı takip ederek sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nun telefon numarasını nasıl sorgulayacağınıza ilişkin sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanıza ilişkin Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘ndan gönderilen çağrı kağıdının, tebligatın, takipsizlik kararının, kovuşturmaya yer olmadığına dair kararının, ek kovuşturmaya yer olmadığına dair kararının, iddianamenin, ek iddianamenin ve fezlekenin size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nun telefon numarasını öğrenmek ve Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘ndan tarafınıza gönderilen evrakların size ait olup olmadığını öğrenmek üzere sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yukarıda verilen bağlantıyı takip ederek linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

“Bulancak Hazırlık (Soruşturma) Bürosu Soruşturma Dosyası Sorgulama” üzerine bir yorum

  1. merhaba 1 ay önce satın aldığım 28 ** *** PLAKALI HUNDAİ TUCSON marka araç satın aldım fakat 07.11.2017 ve 16.11.2017 tarihinde aracımın üstüne ihtiyadi tedbir koyulmuştur soruşturma numarası 2017/**** dur ben aracımı noter huzurunda devletimin noterine güvenerek paramı verip satın almışımdır şuan aracımda ki tedbirin kaldırılmasını rica ediyorum nurettin suna 0 555 *** ** **

    Cevapla

Yorum yapın