İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi Dosya Sorgulama

İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘ne ait ceza dava dosyanızı T.C. kimlik no ve cüzdan seri no bilgilerinizi girerek, tarafı olduğunuz dosya ile ilgili dosya bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sisteme elektronik imza ile giriş yaparsanız dosya içerisinde bulunan evrakları ve dosyanın safahatını görebilirsiniz. İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘nin herhangi bir ceza dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘nde bulunan ceza dava dosyanızı sisteme giriş yaparak öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Herhangi bir ceza dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve taraf olduğunuz ceza dava dosyasını sorgulayabileceğiniz ekran görseli için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘nde bulunan ceza dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini de giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Duruşma tarihi öğrenme ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘ne ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını ise yine giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Telefon numarası sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘ne ait ceza dava dosyanızı, İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını, İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘nde bulunan ceza dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini, İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘nin herhangi bir dosyasında taraf olup olmadığınızı, İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘nin telefon numarasını öğrenmek ve sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘ne ait diğer değişik iş dosyaları, talimat evrakları ve sorgu evraklarını sorgulayabilmeniz ve ceza dava dosyanızdan örnek alabilmeniz için şahsen İnebolu Ağır Ceza Mahkemesi‘ne müracaat etmeniz gerekmektedir. Bağlantıya tıklayarak linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda verilen bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yorum yapın