Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu İnfaz Dosyası Sorgulama

Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu‘nda bulunan ilamat dosyanız ile ilgili bilgi almak için Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu‘na ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını sisteme giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen bağlantıyı takip ederek sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu‘nun telefon numarasını nasıl sorgulayacağınıza ilişkin sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu‘nda bulunan ilamat dosyanıza ilişkin Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu‘ndan gönderilen çağrı kağıdının ve ödeme emrinin size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu‘nun telefon numarasını öğrenmek ve Köprübaşı (Manisa) İlamat ve İnfaz Bürosu‘ndan tarafınıza gönderilen evrakların size ait olup olmadığını öğrenmek üzere sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yukarıda verilen bağlantıyı takip ederek linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yorum yapın