Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu Soruşturma Dosyası Sorgulama

Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanız ile ilgili bilgi almak için Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘na ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını sisteme giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen bağlantıyı takip ederek sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nun telefon numarasını nasıl sorgulayacağınıza ilişkin sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanıza ilişkin Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘ndan gönderilen çağrı kağıdının, tebligatın, takipsizlik kararının, kovuşturmaya yer olmadığına dair kararının, ek kovuşturmaya yer olmadığına dair kararının, iddianamenin, ek iddianamenin ve fezlekenin size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nun telefon numarasını öğrenmek ve Turgutlu Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘ndan tarafınıza gönderilen evrakların size ait olup olmadığını öğrenmek üzere sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yukarıda verilen bağlantıyı takip ederek linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yorum yapın