Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği Dosya Sorgulama

Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘ne ait ceza dava dosyanızı T.C. kimlik no ve cüzdan seri no bilgilerinizi girerek, tarafı olduğunuz dosya ile ilgili dosya bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sisteme elektronik imza ile giriş yaparsanız dosya içerisinde bulunan evrakları ve dosyanın safahatını görebilirsiniz. Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘nin herhangi bir ceza dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘nde bulunan ceza dava dosyanızı sisteme giriş yaparak öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Herhangi bir ceza dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve taraf olduğunuz ceza dava dosyasını sorgulayabileceğiniz ekran görseli için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘nde bulunan ceza dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini de giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Duruşma tarihi öğrenme ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘ne ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını ise yine giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Telefon numarası sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘ne ait ceza dava dosyanızı, Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını, Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘nde bulunan ceza dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini, Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘nin herhangi bir dosyasında taraf olup olmadığınızı, Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘nin telefon numarasını öğrenmek ve sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘ne ait diğer değişik iş dosyaları, talimat evrakları ve sorgu evraklarını sorgulayabilmeniz ve ceza dava dosyanızdan örnek alabilmeniz için şahsen Dargeçit Sulh Ceza Hakimliği‘ne müracaat etmeniz gerekmektedir. Bağlantıya tıklayarak linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda verilen bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yorum yapın