Silifke Kadastro Mahkemesi Dosya Sorgulama

Silifke Kadastro Mahkemesi‘ne ait kadastro dosyanızı T.C. kimlik no ve cüzdan seri no bilgilerinizi girerek, tarafı olduğunuz dosya ile ilgili dosya bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sisteme elektronik imza ile giriş yaparsanız dosya içerisinde bulunan evrakları ve dosyanın safahatını görebilirsiniz. Silifke Kadastro Mahkemesi‘nin herhangi bir hukuk dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve Silifke Kadastro Mahkemesi‘nde bulunan hukuk dava dosyanızı sisteme giriş yaparak öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Herhangi bir hukuk dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve taraf olduğunuz hukuk dava dosyasını sorgulayabileceğiniz ekran görseli için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Silifke Kadastro Mahkemesi‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. Cell2/Data1} Kadastro Mahkemesi‘ne ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını ise yine giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Telefon numarası sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. Cell2/Data1} Kadastro Mahkemesi‘nde bulunan hukuk dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini de giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Duruşma tarihi öğrenme ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz..

Silifke Kadastro Mahkemesi‘ne ait kadastro dosyanızı, Silifke Kadastro Mahkemesi‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını, Silifke Kadastro Mahkemesi‘nde bulunan hukuk dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini, Silifke Kadastro Mahkemesi‘nin herhangi bir dosyasında taraf olup olmadığınızı, Silifke Kadastro Mahkemesi‘nin telefon numarasını öğrenmek ve sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz..

Silifke Kadastro Mahkemesi‘ne ait kadastro dosyasından örnek alabilmeniz için şahsen Silifke Kadastro Mahkemesi‘ne müracaat etmeniz gerekmektedir. bağlantıyı takip ederek linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda verilen bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yorum yapın