Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu Soruşturma Dosyası Sorgulama

Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanız ile ilgili bilgi almak için Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘na ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını sisteme giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen bağlantıyı takip ederek sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nun telefon numarasını nasıl sorgulayacağınıza ilişkin sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nda bulunan soruşturma dosyanıza ilişkin Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘ndan gönderilen çağrı kağıdının, tebligatın, takipsizlik kararının, kovuşturmaya yer olmadığına dair kararının, ek kovuşturmaya yer olmadığına dair kararının, iddianamenin, ek iddianamenin ve fezlekenin size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘nun telefon numarasını öğrenmek ve Bahçe Hazırlık (Soruşturma) Bürosu‘ndan tarafınıza gönderilen evrakların size ait olup olmadığını öğrenmek üzere sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yukarıda verilen bağlantıyı takip ederek linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yorum yapın