Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi Dosya Sorgulama

Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne ait hukuk dava dosyanızı T.C. kimlik no ve cüzdan seri no bilgilerinizi girerek, tarafı olduğunuz dosya ile ilgili dosya bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sisteme elektronik imza ile giriş yaparsanız dosya içerisinde bulunan evrakları ve dosyanın safahatını görebilirsiniz. Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘nin herhangi bir hukuk dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘nde bulunan hukuk dava dosyanızı sisteme giriş yaparak öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Herhangi bir hukuk dava dosyasında taraf olup olmadığınızı ve taraf olduğunuz hukuk dava dosyasını sorgulayabileceğiniz ekran görseli için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını da giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Evrak doğrulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. Cell2/Data1} Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne ait UYAP sisteminde kayıtlı telefon numarasını ise yine giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Telefon numarası sorgulama ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. Cell2/Data1} Sulh Hukuk Mahkemesi‘nde bulunan hukuk dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini de giriş yapmış olduğunuz sistemden öğrenebilirsiniz. Duruşma tarihi öğrenme ekranı görsel anlatımı için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz..

Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne ait hukuk dava dosyanızı, Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne ait tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını, Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘nde bulunan hukuk dava dosyanıza ilişkin duruşma tarihini, Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘nin herhangi bir dosyasında taraf olup olmadığınızı, Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘nin telefon numarasını öğrenmek ve sisteme giriş yapmak için dilerseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz..

Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne ait diğer değişik iş dosyaları ile talimat evraklarını sorgulayabilmeniz ve hukuk dava dosyasından örnek alabilmeniz için şahsen Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne müracaat etmeniz gerekmektedir. bağlantıyı takip ederek linke girdiğinizde ise karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz. Sorgulama ekranlarını nasıl kullanacağınıza ilişkin ise yukarıda verilen bağlantılara tıklayarak görsellere ulaşabilir ve sorgulama sistemini ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Yapılan sorgulamalar ise Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

“Akçaabat Sulh Hukuk Mahkemesi Dosya Sorgulama” üzerine bir yorum

 1. sayin sulh hukuk mahkeme
  ben sevki davulcu
  ben yurtdisinadan 19.02.17 trabzona geri geliyorum. 21.02.17 olan durusmaya geleceyim
  onu bildirmek istedim
  tessekkürler ve selamlar
  sevki davulcu
  davam dosya no akcaabat sulh hukuk

  Cevapla

Yorum yapın